Firma Sprzątająca Kielce - klinek.pl

Domena i strona na sprzedaż

Napisz e-mail lub zadzwoń pod numer 697 689 705

Firma sprzątająca Kielce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Firma zapewnia profesjonalne usługi sprzątania biur, oferta obejmuje sprzątanie na terenie miasta Kielce oraz okolic w promieniu do 25 km. Zakres prac, które wykonujemy na terenie biura, starannie precyzujemy z właścicielem, konkretną firmą wynajmującą dane biuro lub też piętro budynku usługowego. Sprzątanie na terenie miasta Kielce wykonujemy o ustalonej godzinie tak, aby nie przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu ich podstawowych obowiązków.

Usługi sprzątania Kielce

Sprzątanie biur

Oferujemy sprzątanie biur do 200 m2. Umawiamy się przed pierwszym sprzątaniem na konsultację miejsc do sprzątania oraz na ustalenie zasad panujących w biurze.

Zakres prac jakie wykonujemy:

  • Mycie powierzchni zmywalnych w kuchni
  • Odkurzanie wykładziny
  • Mopowanie podłóg
  • Ścieranie widocznych miejsc z kurzy
  • Wyrzucenie śmieci z wymianą worków
  • Dezynfekcja toalet

Sprzątanie mieszkań

Rozumiemy, że każde sprzątanie mieszkań jest inne oraz są różne wymagania. Zawsze określamy listę oraz zakres prac z właścicielami mieszkania, aby nie było nieporozumień. Możemy się umówić na konkretną godzinę, aby nie zaburzać cyklu pracy lub też życia rodzinnego.

Proponujemy kontakt indywidualny do każdego zlecenia. Jeżeli mają państwo taras lub duży balkon proszę nas uprzedzić, że ten metraż domu też wchodzi w wycenę.

Sprzątanie domów

Z uwagi na zdarzające się ogromne domy, musimy wcześniej przyjechać, aby konkretnie wycenić usługę. Sprzątanie domów wiąże się ze sprzątnięciem podjazdu, garażu lub miejsc dość prywatnych. Czasami są miejsca domu, gdzie nasza ekipa sprzątająca nie ma wstępu, co musimy wcześniej nanieść na grafik.

Sprzątanie, nie obejmuje ogrodu lub trawnika przed domem, ta usługa jest wyceniana osobno.